sobota, 7 grudnia 2013

Wyniki Urodzinowego Candy

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w naszej zabawie - Urodzinowym Candy. Jednocześnie przepraszamy za opóźnienie. Wynikło ono z orkanu szalejącego nad Polską - Xavier troszkę nam namieszał ;-)

Wszystkie pozostawione przez Was komentarze - życzenia czytałyśmy z wielką uwagą i ... serca nam rosły - tyle miłych i sympatycznych życzeń zostawiliście dla nas :-) 

Jest to nie tylko dowód na to, że oglądacie to co robimy, ale jednocześnie wielkie wyzwanie, aby pokazywać coraz to lepsze i atrakcyjniejsze projekty oraz sięganie po coraz to nowsze techniki i materiały. Oczywiście będziemy starały się, aby nie zawieść nikogo kto będzie chciał tu zaglądać. A już teraz możemy obiecać, że na pewno nie będzie wiało nudą ;-)
Już w zanadrzu mamy nowości, które niebawem doczekają się sfinalizowania :-) 
Dlatego serdecznie zapraszamy do oglądania naszego bloga, komentowania tego co Wam się podoba, a co nie i brania udziału w kolejnych zabawach przez nas organizowanych.

Żeby niepotrzebnie nie przedłużać, to na co pewnie wszyscy czekają - losowanie nagrody :-)

Pod naszym postem zostawiliście 18 komentarzy, a zatem nagrodę otrzymuje:

czyli: ewcia24

Prosimy o przesłanie na nasz adres mailowy danych do wysyłki nagrody :-)

4 komentarze:

  1. Gratulacje dla zwyciężczyni i dziękuję za miłą zabawę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za śliczny prezent mikołajkowy, Jeszcze teraz nie mogę uwierzyć że udało mi się ( bo to moja pierwsza jakakolwiek wygrana) :) Adres wysyłam na maila więc jeszcze raz dziękuję i gorąco pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń