czwartek, 4 kwietnia 2013

Balony w górę!

Dzisiaj chcemy Wam pokazać bransoletkę, która otwiera naszą kolekcję balonową. Przez kilka kolejnych dni będziemy prezentować nasze kolejne pomysły.

Bransoletka różni się od innych pokazywanych na naszym blogu tym, że jest wykonana peyotem dwukoralikowym, a nie pojedynczym. Taki zabieg był konieczny ze względu na dokładność detali wzoru. Wykonana jest z koralików Toho 15o, ponieważ 11o wyglądały strasznie topornie. 
Na szachownicę powłoki balonu wybrałyśmy kolory intensywne, kontrastujące: czarny, szary, żółty, czerwony, bordowy, chabrowy, granatowy, jasnozielony, zielony, ciemnozielony, beżowy i karminowy.

Ostatnie z zamieszczonych zdjęć w tym poście celowo jest nieostre, aby można było zobaczyć wznoszący się w niebo balon, zamiast koralików.   








4 komentarze:

 1. Bardzo ładna i pomysłowa przedstawiająca balon
  bransoletka.Gratuluję pomysłu .

  OdpowiedzUsuń
 2. pierwszy raz trafiłam na Waszą www ale ta barnsoletka z balonem, az dech mi zaparło, napisać ze jest cudowna to bedzie za mało, gratuluję pomysłu i wykonania, cudeńko, po prostu cudeńko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo, bardzo dziękuję za tak miłe słowa. To niezwykle miłe, że podoba się balonowa kolekcja :)
  Ta bransoletka była niezwykle pracochłonna i chyba dlatego jestem z niej tak dumna!
  Warto zaznaczyć, że to dopiero początek balonowo-lotniczej kolekcji stworzonej z myślą o wszystkich Paniach i Panach pilotach oraz o wszystkich fascynatach lotnictwa i baloniarstwa.

  OdpowiedzUsuń
 4. swietne kolorki i pomysl super :)

  OdpowiedzUsuń