sobota, 5 października 2013

Gerbery

Po raz pierwszy miałyśmy tyle samozaparcia, żeby zrobić komplet biżuterii z sutaszu. Pewnie jak dla większości z Was, robienie powtarzalnych elementów jest koniecznością, a nie przyjemnością. Ale komplety właśnie mają to do siebie, że powinny zawierać dominujący motyw.

Komplet składa się z kolczyków i bransoletki w odcieniach od białego i ecru, poprzez kilka odcieni beżu, aż po brązy w odcieniach gorzkiej czekolady. Całości dopełniają różnej wielkości perełki w takich samych odcieniach.

Bransoletkę postanowiłyśmy wyposażyć w zapięcie typu slider, aby uniemożliwić jej zgubienie przy energicznych ruchach ręką ;-)

Pierwszy raz również pokazałyśmy naszą biżuterię w pudełku. I nieskromnie chyba musimy powiedzieć, że wygląda zupełnie inaczej niż na jednolitym tle. Ale jest jeszcze jedna istotna rzecz: pudełko zostało wykonane przez nas własnoręcznie. Jest twarde, sztywne i w naszych ulubionych kolorach. To mniej więcej tak, jak dobieranie butów pod kolor samochodu, ale co tam. Czemu nie? Wnętrze pudełka wyściełane jest pianką pokrytą również fioletowym welurem, tylko że w zdecydowanie ciemniejszym odcieniu niż pudełko.
Nie wiem jak Wam, ale nam się ten mariaż podoba. 


6 komentarzy:

 1. Bardzo wysmakowany komplecik. Takie subtelne jest to przejście w ciemny brąz. Za wykonanie pudełka podziwiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Boski komplet, moje kolorki :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo Wam dziękuję :-) Każdy Wasz komentarz tylko dopinguje nas do poszukiwania czegoś nowego :-) Myślę, że za kilka dni, będziemy mogły pokazać Wam coś takiego ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Robi wrażenie, wyszło naprawdę super!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowity komplet, po prostu brak słów by wyrazić zachwyt;-)

  OdpowiedzUsuń