niedziela, 30 grudnia 2012

Lusterkowa bransoletka

Od dawna marzyła mi się bardzo błyszcząca bransoletka. Długo szukałam wzoru, który by wyglądał jak mozaika poskładana z lśniących w słońcu kawałków lustra i kolorowych szkiełek.

I w końcu powstała "lusterkowa bransoletka", w której wszystkie kolory (oprócz kobaltowego) to silver lined. Tło stanowi black diamond, a kolory dominujące to mouve, dark topaz i purple. Wzór zaczerpnęłam z kolekcji Lunamis, której bardzo dziękuję.

Bransoletka pięknie prezentuje się na ręce, dodając blasku nawet niezbyt wyrafinowanej garderobie.


7 komentarzy:

 1. Cudeńko!!! Jeśli mogę mieć pytanie? Wykonałaś ją metodą "ukośnikową" czy techniką zwyczajnego sznura szydełkowego?
  P.S. Proponuję wyłączyć weryfikację komentarzy. Będzie nam łatwiej komentować twe piękne wytwory :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bransoletka robiona była ukośnikiem z malutkich Toho 15 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgodnie z życzeniem - każdy bez ograniczeń może komentować nasze projekty. Skoro ograniczeń brak - to liczymy na częstą publikację opinii :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. no właśnie, często zaglądam często mam ochotę komentować ale to strasznie zniechęca, to wpisywanie haseł, które często nie wchodzą, a jeśli chodzi o pracę. Naszyjnik jest znakomity, jak kiedyś robiłam (próba chyba 20 razy - 1 naszyjnik) i ciągle albo zapadały się do środka, albo nie ten koralik co trzeba po kolei, tak więc wielki szacunek dla tej perfekcyjnej pracy. Oczywiście zapraszam do mojego bloga, pozwoliłam sobie dodać was do ulubionych bo bardzo lobię tu zaglądać, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Na życzenie naszych Gości, zmieniłyśmy sposób publikacji komentarzy - można komentować anonimowo. Został także wyłączony moduł capcha - więc nie będzie trzeba brać lupy, aby bezbłędnie odczytać litery w wyświetlonym okienku.
  Mamy nadzieję, że w związku z tym nie pojawi się spam, natomiast wszystkich Gości bez wyjątku zachęcimy do publikacji swoich wrażeń :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. To akurat skromna bransoletka z 15-ek robiona ukośnikiem. Niemniej jednak i tak bardzo się cieszę, że się podoba ;) Przy ukośniku na początku potrzeba trochę cierpliwości, jednak jak już "załapiesz" Jadwiga o co chodzi, to idzie błyskawicznie ;) Jedynym problemem, który pozostaje jest nawlekanie koralików... W tej chwili mam na kordonku nawleczone 20 metrów (!) koralików na naszyjnik.

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna... 20metrów nawleczonych koralików to szacun!!! Ja dzielę na mniejsze części bo nie mam takiej cierpliwości. Pozdrawiam. http://www.facebook.com/pszczola.craft?ref=tn_tnmn

  OdpowiedzUsuń